ZAPYTANIE O OFERTĘ CENOWĄ

Rozważasz zakup drukarki 3D Original Prusa do szkoły, biblioteki lub labu/maker space'u?

Nasi specjaliści służą pomocą w całym procesie zbierania informacji oraz zakupu. Aby się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz, a my zajmiemy się resztą.

Pola oznaczone gwiazdką ( * ) są wymagane.

Z międzynarodowym numerem kierunkowym

Adres dostawy i adres faktury służą do obliczenia kosztu wysyłki oraz wysokości podatków.

Określ specyfikację urządzeń - wliczając w to różnice w przypadku drukarek, takie jak kolor, rodzaj płyty stołu itp. Możesz również wkleić adresy do stron produktów w naszym sklepie internetowym, dodając ilości. Na późniejszym etapie możliwe będzie dokonanie zmian.

ZWOLNIENIE Z VAT ORAZ PODATKU (OPŁAT CELNYCH)

Zwracamy uwagę, że do zamówień wysyłanych poza Unię Europejską nie są doliczane żadne opłaty celne. Opłaty celne są naliczane po przybyciu przesyłki do kraju docelowego zgodnie z lokalnie obowiązującym prawem. Klienci spoza Unii Europejskiej są odpowiedzialni za uiszczenie wszelkich opłat celnych, podatkowych oraz agencyjnych.

ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

Akceptujemy Zamówienia Terminarzowe (PO) z płatnością odroczoną w terminie 30 dni dla szkół (samorządów) oraz bibliotek. Zamówienia podlegają zatwierdzeniu.

AKCEPTOWANE FORMY PŁATNOŚCI

Najprawdopodobniej najlepszą opcją będzie Zamówienie Terminarzowe z płatnością odroczoną na 30 dni (dostępne tylko dla szkół, samorządów i bibliotek). Na fakturze umieścimy instrukcje wykonania przelewu.

WAŻNE: Prosimy o podanie numeru faktury w tytule przelewu. Pomoże to nam sprawnie powiązać płatność z zamówieniem.
W sklepie internetowym akceptujemy również płatności przez PayPal i wszystkie najpopularniejsze karty kredytowe i debetowe.
Nie mamy możliwości przyjmowania czeków.

JAK DŁUGO BĘDĘ CZEKAĆ NA DOSTAWĘ?

Po przyjęciu i zatwierdzeniu zamówienia, zostanie ono zrealizowane zgodnie z czasem realizacji zamówień na poszczególne produkty. Jeśli zamówienie zawiera drukarkę 3D, zostanie ona dodana do kolejki produkcyjnej obowiązującej w danym czasie.

Aktualnie obowiązujące kolejki realizacji zamówień są dostępne na naszej stronie z informacjami o wysyłkach, aktualizowanej prawie codziennie.

Ciężko jest przewidzieć czas trwania procedur celnych, ponieważ jest on również zależny od wartości zamówienia. Współpracujemy jednak od wielu lat ze spedycjami międzynarodowymi, co pozwoliło nam dopracować do perfekcji naszą część procesu.

CZY OFERUJECIE RABATY DLA EDUKACJI?

Tak, oferujemy rabat dla edukacji w wysokości 5% na wszystkie produkty z wyłączeniem linii drukarek MINI+. Wszystkie rabaty podlegają zatwierdzeniu.

WSPARCIE W TEMACIE ZAMÓWIEŃ I WYSYŁEK

Najszybszą drogą kontaktu z naszym zespołem Wsparcia Klienta jest Live Chat czynny 24/7, dostępny na stronie sklepu internetowego.

O NASZYCH DRUKARKACH 3D

Original Prusa i3
MK3S+

Original Prusa i3 MK3S+ jest kolejnym wydaniem wielokrotnie nagradzanej drukarki 3D Original Prusa i3 MK2/S. Z przeprojektowanym ekstruderem, mnóstwem czujników i nowym, magnetycznym podgrzewanym stołem MK52 z wymiennymi płytami ze stali sprężynowej z powierzchnią PEI, wierzymy, że opracowaliśmy naszą najlepszą dotąd drukarkę 3D!

Więcej informacji

Original Prusa
SL1

Drukarka 3D Original Prusa SL1 pracuje w technologii druku MSLA. W przeciwieństwie do linii drukarek Original Prusa i3, ta drukarka używa panelu LCD o wysokiej rozdzielczości i lampy LED UV do utwardzania warstw żywicy aby osiągnąć niespotykany poziom szczegółowości. Maszyna do utwardzania i mycia wydruków (Curing and Washing Machine) jest dostępna osobno.

Więcej informacji

Original Prusa
MINI+

Przedstawiamy nasza nową, inteligentną i kompaktową drukarkę 3D Original Prusa MINI+, mającą wszystkie bajery, których możesz oczekiwać od twórców wielokrotnie nagradzanych Original Prusa i3 MK2S oraz MK3S+! Ze zdejmowalną płytą stołu ze stali sprężynowej i wieloma użytecznymi funkcjami, MINI+ jest dużą drukarką o małych gabarytach!

Więcej informacji

Original Prusa i3
Multi material

Original Prusa i3 MK3S+ Multi Material 2S jest unikatowym rozwiązaniem konsumenckim pozwalającym używać do 5 materiałów podczas tego samego wydruku. Ulepszona wersja 2S (dostępna dla MK3S+) jest dużo prostsza od poprzedniej wersji, co sprawia, że jest łatwiejsza w użyciu i mniej wrażliwa na niskiej jakości filament.

Więcej informacji

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DRUKARKĘ 3D ORIGINAL PRUSA?

WIĘCEJ POWODÓW, ABY KUPIĆ U NAS

ŚWIETNE WSPARCIE

ŚWIETNE WSPARCIE

Zapewniamy pełne wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pomocą Live Chat i e-maili w kilku językach. Na Facebooku działają również nieoficjalne grupy, gdzie użytkownicy pomagają sobie nawzajem. Nigdy nie będziesz sam w wielkim świecie druku 3D!

MONTAŻ TO ZABAWA

MONTAŻ TO ZABAWA

Montaż zestawu to świetny pierwszy krok w świat druku 3D. Zrozumiesz podstawy konstrukcji drukarki i dostaniesz ogromną przewagę przy rozwiązywaniu potencjalnych problemów i wymianach części.

NAJLEPSZE INSTRUKCJE MONTAŻU

NAJLEPSZE INSTRUKCJE MONTAŻU

Nie chcieliśmy zostawiać niczego przypadkowi, więc nasze instrukcje montażu zawierają ilustracje nawet najmniejszych szczegółów. Wszystkie elementy złączne i części mechaniczne są przedstawione na drukowanych ilustracjach w skali 1:1, aby z łatwością je identyfikować i zminimalizować ryzyko pomyłki.

USTAWIENIA PRZYGOTOWANE

USTAWIENIA PRZYGOTOWANE

Wraz z drukarką zapewniamy wysokiej jakości ustawienia drukowania i rozwijamy nasze własne oprogramowanie do cięcia modeli na warstwy. W PrusaSlicer możesz ustawić cokolwiek zechcesz. Jest bardzo łatwy w użyciu i regularnie uzupełniany o nowe funkcje.

MOŻLIWOŚĆ ULEPSZANIA

MOŻLIWOŚĆ ULEPSZANIA

Jedną z najważniejszych cech konceptu Original Prusa i3 jest możliwość ulepszania. Jeżeli kupisz naszą drukarkę 3D, możesz ją później ulepszyć do nowszej wersji, więc nie musisz kupować nowego modelu co 2 lata, jak to jest z Twoim telefonem lub laptopem.

JAKOŚĆ GWARANTUJE JOSEF PRUSA

JAKOŚĆ GWARANTUJE JOSEF PRUSA

Prusa Research jest firmą z branży druku 3D z Pragi w Czechach. Została założona w 2012 roku przez Josefa Prusę, jednego z ojców ruchu RepRap jako jednoosobowy startup i zdołała już rozrosnąć się do ponad 600
osób.

E-book Podstawy druku 3D

Ta publikacja pozwoli Ci zrozumieć podstawy dostępnych obecnie technologii druku 3D. Poprowadzimy Cię przez cały proces drukowania 3D, zaczynając od pozyskiwania modeli 3D, przez przygotowanie przed drukiem, aż po obróbkę końcową wydrukowanego modelu. Dowiesz się czym jest ekstruder (zwany również wytłaczarką), jak i również cięcie, obrysy czy wypełnienie. Wytłumaczymy Ci różnice pomiędzy najczęściej używanymi materiałami i jak używać druku 3D to praktycznych zastosowań. Ta książka da Ci bardzo dobre rozumienie druku 3D oraz zapewni Ci podstawową wiedzę potrzebną na początku. Jedynym, co Ci pozostanie to zakup drukarki 3D i rozpoczęcie drukowania!

Co czeka Cię w środku...

  • Ponad 60 stron o druku 3D
  • Przewodnik po materiałach
  • Proces druku 3D od A do Z
  • Jaka drukarka 3D jest dla Ciebie najlepsza?
  • ...i wiele więcej!

Możesz zakupić ten e-book lub otrzymać go za darmo, podając swój e-mail i zgadzając się na otrzymywanie newslettera. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, to dostaniesz książkę za 17 zł, a Twoje dane osobiste nie będą przetwarzane. Jeśli wybierzesz drugą opcję, to otrzymasz e-booka bez opłaty. Potem od czasu do czasu będziemy wysyłać Ci newsy dotyczące Prusa Research oraz rozmaite porady i wskazówki ze świata druku 3D, które mogą Ci się przydać. Oczywiście możesz wypisać się z newslettera, gdy tylko zechcesz. Nigdy nie będziemy wysyłać Ci niechcianych reklam.

– Jo Prusa