ORIGINAL PRUSA MINI+

SPRYTNA I KOMPAKTOWA DRUKARKA 3D O OTWARTYM ŹRÓDLE OD JOSEFA PRUSY

PRZEDSTAWIAMY NASZĄ NOWĄ, KOMPAKTOWĄ DRUKARKĘ 3D ZE WSZYSTKIMI BAJERAMI, KTÓRYCH MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD TWÓRCÓW WIELOKROTNIE NAGRADZANYCH ORIGINAL PRUSA i3 MK2 I MK3S! MINI+ JEST DUŻĄ DRUKARKĄ O MAŁYCH GABARYTACH

ZROBILIŚMY CO W NASZEJ MOCY, ABY ZMIEŚCIĆ JAK NAJWIĘCEJ FUNKCJI W CENIE 349 USD / 369 EUR. MINI JEST DOSKONAŁYM WYBOREM DLA POCZĄTKUJĄCYCH, FIRM POTRZEBUJĄCYCH ZBUDOWAĆ FARMĘ DRUKAREK I ENTUZJASTÓW DRUKU 3D NA CAŁYM ŚWIECIE.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ O PREMIERZE I OBEJRZYJ WIDEO!

aq_block_5

 

SPRYTNA
DRUKARKA NA POCZĄTEK

 

 

NIEDROGA
DRUGA DRUKARKA

 

 

NIEZAWODNA
WÓŁ ROBOCZY DLA FARMY DRUKAREK

DRUKUJ DWA RAZY SZYBCIEJ!

Podczas, gdy duża platforma robocza ma swoje zalety, to większą ilość części możesz wydrukować wykorzystując drukowanie równolegle na kilku maszynach

Dzięki swoim małym gabarytom, MINI+ zmieści się praktycznie wszędzie. Uruchom druk na 2 lub więcej drukarkach, aby zmaksymalizować produkcję!

MINI+ została zaprojektowana, aby być prawdziwym wołem roboczym, jednocześnie oferując ten sam poziom niezawodności i jakości, jak reszta drukarek z rodziny Original Prusa.

aq_block_15

GŁÓWNE CECHY

DUŻA DRUKARKA O KOMPAKTOWYCH ROZMIARACH

Mając przestrzeń roboczą o wymiarach 18x18x18 cm, MINI+ jest w pełni wyposażoną drukarką 3D. Wraz z bazowaniem osi bez krańcówek, automatycznym poziomowaniem stołu na podstawie siatki (Mesh Bed Leveling), wymienialnymi dyszami, łącznością sieciową, drukowaniem z USB i LAN oraz kolorowym wyświetlaczem LCD, MINI+ jest dużą drukarką o małych rozmiarach.

ZDEJMOWALNE PŁYTY STOŁU

Zdejmowanie wydruku nigdy nie było łatwiejsze! Z magnetycznym, podgrzewanym stołem i zdejmowalnymi płytami ze stali sprężynowej, możesz zdjąć wydruk ze stołu po prostu wyginając płytę. Powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu i dostępna w dwóch wariantach: gładkiej i teksturowanej.

INTELIGENTNE FUNKCJE + DRUKOWANIE JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Automatyczne poziomowanie stołu (Mesh Bed Leveling), samodiagnostyka, połączenie Ethernet i aktualizacje firmware Over-The-Air... MINI+ jest napakowana inteligentnymi technologiami, które sprawiają, że drukowanie 3D to pestka. Podłącz nośnik USB i potwierdź wybór, a drukarka zrobi resztę za Ciebie.

PŁYTA GŁÓWNA 32-BIT I FUNKCJE ZABEZPIECZAJĄCE

Więcej mocy, więcej możliwości. Nasza zupełnie nowa, customowa 32-bitowa płyta główna "Buddy" ze sterownikami Trinamic 2209 daje Ci masę korzyści w świetnej cenie. Drukarka jest również wyposażona w trzy termistory i wiele funkcji zabezpieczających dla bezproblemowego drukowania.

PEŁNE WSPARCIE W PRUSASLICER

Original Prusa MINI+ jest w pełni wspierana przez nasze własne, open-source'owe oprogramowanie do cięcia - PrusaSlicer. Jest to często aktualizowane narzędzie z mnóstwem opcji, które zawiera wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia perfekcyjnych plików do druku. Zapewniamy dokładnie ustawione profile dla wszystkich obsługiwanych materiałów.

DOSKONAŁE WSPARCIE KLIENTA

Ciężko pracujemy, aby wspomóc Cię w natychmiastowym rozpoczęciu drukowania 3D. Do naszych drukarek udostępniamy szczegółowe instrukcje montażu i Podręcznik Druku 3D. Zapewniamy pełne wsparcie klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z czatem na żywo i e-mailami w 7 językach. Możesz również skorzystać z naszego forum społecznościowego i bazy wiedzy.

GALERIA PRODUKTU

PEŁNA SPECYFIKACJA

Drukarka Original Prusa MINI+ Original Prusa i3 MK3S+
Przestrzeń robocza 18×18×18 cm (7"×7"×7") 25×21×21 cm (9.84"×8.3"×8.3")
Wysokość warstwy 0.05 – 0.25 mm z dyszą 0,4 mm 0.05 - 0.35 mm
Maksymalna prędkość jałowa 200+ mm/s 200+ mm/s
Maksymalne temperatury 280 °C / 100 °C (536 °F / 212 °F) 300 °C / 120 °C (572 °F / 248 °F)
Płyta główna Customowa elektronika 32-bit Buddy z układem STM32 i najnowszymi, cichymi sterownikami Trinamic 2209 8-bitowa płyta Einsy RAMBo ze sterownikami Trinamic 2130 opracowana we współpracy z Ultimachine
Ekstruder System Bowden z przełożeniem 3:1 Napęd bezpośredni
Ekran LCD 2.8" graficzny, 65 000 kolorów Monochromatyczny ekran LCD
Powierzchnia druku Magnetyczny stół podgrzewany ze zdejmowalnymi płytami ze stali sprężynowej z powierzchnią PEI Magnetyczny stół podgrzewany ze zdejmowalnymi płytami ze stali sprężynowej z powierzchnią PEI
Średnica filamentu 1.75 mm 1.75 mm
Obsługiwane materiały PLA, PETG, ASA, ABS, Flex Wszystkie termoplastyki, wliczając w to Nylon i Poliwęglany
Czujnik filamentu Opcjonalny dodatek Wbudowany
Funkcja Power Panic W przyszłej aktualizacji oprogramowania, dokładność jednej warstwy Sprzętowa, dokładność jednej linijki G-code
Połączenie Ethernet Wbudowane Przez Raspberry Pi
Połączenie Wi-Fi Oddzielny dodatek (moduł ESP Wi-Fi) Przez Raspberry Pi
Zaawansowane czujniki 3 termistory, pomiar prędkości wentylatorów 4 termistory, pomiar prędkości wentylatorów
Kalibracja Automatyczna, Mesh Bed Leveling Automatyczna, Mesh Bed Leveling
Nośnik plików druku USB, LAN Karta MicroSD
Sposoby aktualizacji firmware USB, LAN Przewód USB (przez PC)
Zasilacz 160W, zewnętrzny zasilacz (Meanwell lub Delta - w zależności od regionu) Customowy, 240W zasilacz od Delta ze sprzętową funkcją Power Panic

6 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ PRUSA MINI+

REWELACYJNY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

Zaprojektowaliśmy MINI+, aby była prawdziwym wołem roboczym druku 3D. Dzięki kompaktowym gabarytom możesz zbudować całą farmę drukarek do szybkiej produkcji części mechanicznych. Niska cena sprawia, że MINI jest świetnym wyborem na pierwszą drukarkę dla każdego.

OTWARTE ŹRÓDŁO I ŚWIETNA SPOŁECZNOŚĆ

Wszystkie części naszej drukarki mają otwarte źródło. Społeczność skupiona wokół nich jest ogromna, a informacje zwrotne przytłaczająco pozytywne - nie wierzysz? Przejrzyj grupy na Facebooku czy filmy na YouTube! Z naszymi drukarkami możesz tak wiele - zakup jest tylko początkiem!

ŚWIETNE WSPARCIE UŻYTKOWNIKA

Zapewniamy pełne wsparcie klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z czatem na żywo i e-mailami w 7 językach. Wraz z drukarkami udostępniamy szczegółowe instrukcje i przewodniki. Dodatkowo jest jeszcze Baza Wiedza, forum społecznościowe, grupy na Facebooku....

FUNKCJE ZABEZPIECZAJĄCE

Każda część, której używamy, jest przez nas dokładnie przetestowana. Z tego powodu nasze drukarki 3D są niezwykle niezawodne i bezpieczne w użytkowaniu. MINI+ jest wyposażona w trzy termistory i wysokiej jakości zasilacz (Delta lub Meanwell - w zależności od regionu) dla bezpiecznej i pewnej pracy.

GOTOWE USTAWIENIA DRUKU

Original Prusa MINI+ jest w pełni wspierana przez nasze własne, open-source'owe oprogramowanie do cięcia - PrusaSlicer. Jest to często aktualizowane narzędzie z mnóstwem opcji, które zawiera wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia perfekcyjnych plików do druku. Zapewniamy dokładnie ustawione profile dla wszystkich obsługiwanych materiałów

ŁATWY, 3-ELEMENTOWY MONTAŻ

Original Prusa MINI+ jest drukarką 3D zaprojektowaną dla prostej obsługi z zachowaniem takiego samego poziomu niezawodności, jaki oferują pozostałe urządzenia z rodziny Original Prusa. Drukarka jest dostarczana w zestawie 3 elementów - złóż je ze sobą, uruchom kalibrację, a będziesz móc drukować po mniej niż 30 minutach!

JAKOŚĆ GWARANTOWANA PRZEZ JOSEFA PRUSĘ I PRUSA RESEARCH

MIĘDZYNARODOWA GWARANCJA I 60-DNIOWY CZAS NA BEZPROBLEMOWY ZWROT

Prusa Research jest firmą produkującą drukarki 3D zlokalizowaną w Pradze, w Czechach. Została założona przez Josefa Prusę, jednego z głównych twórców projektu Open Source RepRap, w 2012.

Prusa Research rozwija i produkuje drukarki 3D w całości w swojej siedzibie w Pradze. Od 2012 sprzedaliśmy ponad 150 000 drukarek 3D Original Prusa, zbierając pochwały zarówno z mediów, jak i od entuzjastów druku 3D.

Firma rozwija również własne oprogramowanie do cięcia modeli z otwartym źródłem - PrusaSlicer - i produkuje na miejscu wysokiej jakości filament, nazwany Prusament.

Produkty Prusa Research są objęte międzynarodową gwarancją. Firma oferuje również 60-dniowy okres bezproblemowego zwrotu gotówki (objęty warunkami).

aq_block_61
aq_block_63

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CIEKAWI CIĘ JAKAŚ FUNKCJA LUB DZIAŁANIE SPRZĘTU? DAJ NAM ZNAĆ!    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA a zastosowanie mają Polityka Prywatności Google i Warunki Użytkowania.