E-book Podstawy druku 3D z Josefem Prusą

 

Ta publikacja pozwoli Ci zrozumieć podstawy dostępnych obecnie technologii druku 3D. Poprowadzimy Cię przez cały proces drukowania 3D, zaczynając od pozyskiwania modeli 3D, przez przygotowanie przed drukiem, aż po obróbkę końcową wydrukowanego modelu. Dowiesz się czym jest ekstruder (zwany również wytłaczarką), jak i również cięcie, obrysy czy wypełnienie. Wytłumaczymy Ci różnice pomiędzy najczęściej używanymi materiałami i jak używać druku 3D to praktycznych zastosowań. Ta książka da Ci bardzo dobre rozumienie druku 3D oraz zapewni Ci podstawową wiedzę potrzebną na początku. Jedynym, co Ci pozostanie to zakup drukarki 3D i rozpoczęcie drukowania!

  • Ponad 60 stron o druku 3D
  • Przewodnik po materiałach
  • Proces druku 3D od A do Z
  • Jaka drukarka 3D jest dla Ciebie najlepsza?
  • …i wiele więcej!

Możesz zakupić ten e-book lub otrzymać go za darmo, podając swój e-mail i zgadzając się na otrzymywanie newslettera. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, to dostaniesz książkę za 17 zł, a Twoje dane osobiste nie będą przetwarzane. Jeśli wybierzesz drugą opcję, to otrzymasz e-booka bez opłaty. Potem od czasu do czasu będziemy wysyłać Ci newsy dotyczące Prusa Research oraz rozmaite porady i wskazówki ze świata druku 3D, które mogą Ci się przydać. Oczywiście możesz wypisać się z newslettera, gdy tylko zechcesz. Nigdy nie będziemy wysyłać Ci niechcianych reklam.

– Jo Prusa

12-300x168
Josef Prusa (*23.2.1990) jest niezależnym twórcą drukarek 3D od roku 2009. W 2012 Josef założył Prusa Research, która produkuje drukarki 3D Original Prusa i dostarcza je do klientów na całym świecie.
http://www.prusaprinters.org
O Prusa Research